Hada Labo Tokyo Sun Body Lotion Super Moisturizer

Шифра: 62789

Цена:

1.045 ден.

Лосион за тело со СПФ50 200мл

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • Опис
  • За брендот

Водоотпорен, отпорен на песок, лесен, брзо апсорбирачки, хидратантен лосион за тело со висок фактор на заштита SPF 50. Спречува горење на кожата, иритација и појава на дамки и пеги.

Hada Labo Tokyo

Јапонски бренд број 1 за нега на кожа на лице, со 3 типа хијалуронска киселина, наречена ”супер хијалуронска киселина”. Иновативна lock-in-moist формула за инстантна и интензивна хидратација во сите слоеви на кожата со долготрајни видливи ефекти. Здрава кожа со порцелански тен и совршен сјај.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира