×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.


Приказната за првата и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија започнува во 2017 година прво како скромна Е-продавница, но со една навистина амбициозна цел : заштеда на време и доближување на светски познатите брендови за козметика и убавина поблиску до домот на потрошувачите.

 Во ова брзо и активно време, одлична е можноста за електронско купување. Може да нарачувате од каде сакате и во било кое време, многу едноставно и брзо.

Сега, неколку години подоцна освен заштеденото време, ние нудиме широка палета на производи од различни светски признати брендови како и  детален и прегледен каталог на сите производи, нивни карактеристики и цени кои се транспрарентни и јасно одблежани без скриени и дополнителни трошоци.

Како што годините изминуваат, така ние стануваме се попосветени и професионални, па така формиравме стручен и посветен тим, кој ви е на располагање 24/7 за било какви прашања, технички проблеми, совет или консултација. 

Ние се грижиме за вас исто како што вие се грижите за вашата кожа.


Зошто да нѐ одберете ? Ние нудиме најширока палета на производи од многу различни и светски докажани брендови, со одлични цени. Козметика за сите типови на кожа, коса, тело и нокти. Наполни ја твојата торба со нешто квалитетно, ефикасно и економично, изработено во современи лабаратории со најнови формули и по сите стандарди.

Ако сакате да го зголемите својот приход со нудење на нашите производи можете да оставрите профит од 20% во однос на каталошката цена на производот. 

Заработете уште повеќе, поканете и други луѓе да ви се придружат

Брендови кои ги застапуваме: REVUELE, HADA LABO, COMBOBIOTIC, PRO:VOKE, Institut Organica, REVOX, GYMBEAUTY, PERFECTA, FANCY HANDY, TRANSPARENTLAB…

 

Регистрирајте се на страната БЕСПЛАТНО! Можете да се пријавите за добивање на тековни АКЦИИ, ПОПУСТИ и ПОДАРОЦИ*

 *ги испраќаме само на е-мејл (еднаш во месецот).

Контакт телефон: 070/244-466

e-mail : info@torba.mk

Ретко пишувам и оценувам кога купувам онлајн, но со Атика е поинаку, задоволството мора да го искажам, професионална услуга и многу квалитетни производи. Сакам да ја препорачам секому, само позитивно искуство имам со Атика.

Ивана Костовска

Скопје, Македонија

Брендовите како Revuele се одлична вредност за парите, особено оние кои ја негуваат кожата. Нарачката преку Атика беше брза и пристигна за еден ден...

Катерина Трпевска

Велес, Македонија

Обично купувам директно од продавница, но решив да пробам онлајн бидејќи цените беа поевтини. Производите стигнаа за еден ден до мојата врата, одлично спакувани и со подарок!

Марија Стојановиќ

Охрид, Македонија