×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.

Води за чистење

Ви претставуваме совршен производ за брзо и темелно чистење на кожата! Мицеларната вода длабоко ја чисти вашата кожа, ја навлажнува и нежно го отстранува маслото. Исто така, доаѓа во амбалажа која се вклопува во секоја чанта.

Подреди по :

Прикажи:

Ретко пишувам и оценувам кога купувам онлајн, но со Атика е поинаку, задоволството мора да го искажам, професионална услуга и многу квалитетни производи. Сакам да ја препорачам секому, само позитивно искуство имам со Атика.

Ивана Костовска

Скопје, Македонија

Брендовите како Revuele се одлична вредност за парите, особено оние кои ја негуваат кожата. Нарачката преку Атика беше брза и пристигна за еден ден...

Катерина Трпевска

Велес, Македонија

Обично купувам директно од продавница, но решив да пробам онлајн бидејќи цените беа поевтини. Производите стигнаа за еден ден до мојата врата, одлично спакувани и со подарок!

Марија Стојановиќ

Охрид, Македонија