×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.


Лесно и едноставно. Одберете ги Вашите омилени производи, оставете ги Вашите податоци (име, презиме, контакт и локација) и на Вашиот е-маил ќе Ви стигне потврда за Вашата нарачка со листата на производи што сте ги избрале. По прием на порачката, истата ќе ја добиете за 3 работни дена.

Доколку претходно не сте нарачувале од нашата страна, најпрво треба да отворите сметка со Вашите податоци (име, презиме, контакт и локација) и на Вашиот е-маил ќе Ви стигне лозинка со која ќе се најавите на страната ( доколку немате порака во Inbox, проверете Junk/Spam)

Испорака низ цела Македонија, цена за испорака:
160 мкд за нарачки до 600 мкд;
75 мкд за нарачки до 1000 мкд;
За износ над 1000 мкд испораката е бесплатна!

Ретко пишувам и оценувам кога купувам онлајн, но со Атика е поинаку, задоволството мора да го искажам, професионална услуга и многу квалитетни производи. Сакам да ја препорачам секому, само позитивно искуство имам со Атика.

Ивана Костовска

Скопје, Македонија

Брендовите како Revuele се одлична вредност за парите, особено оние кои ја негуваат кожата. Нарачката преку Атика беше брза и пристигна за еден ден...

Катерина Трпевска

Велес, Македонија

Обично купувам директно од продавница, но решив да пробам онлајн бидејќи цените беа поевтини. Производите стигнаа за еден ден до мојата врата, одлично спакувани и со подарок!

Марија Стојановиќ

Охрид, Македонија