×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.

Fancy Handy

Бренд со младешки стил, кој изобилува со прекрасни производи изработени според формули кои гарантираат висок квалитет и видливи ефекти после само првата употреба. Иновативни пакувања, впечатливи и допадливи за сите генерации. Вистинско освежување на козметичкиот пазар. Уникатни и ексклузивни состојки, од најневеројатни егзотични места во светот, оригинални текстури и мириси... И се делува совршено. Да ја претвориме рутината на третманите во вистинска забава. Да го разбудиме чувството на среќа, и нека трае...

Подреди по :

Прикажи:

Ретко пишувам и оценувам кога купувам онлајн, но со Атика е поинаку, задоволството мора да го искажам, професионална услуга и многу квалитетни производи. Сакам да ја препорачам секому, само позитивно искуство имам со Атика.

Ивана Костовска

Скопје, Македонија

Брендовите како Revuele се одлична вредност за парите, особено оние кои ја негуваат кожата. Нарачката преку Атика беше брза и пристигна за еден ден...

Катерина Трпевска

Велес, Македонија

Обично купувам директно од продавница, но решив да пробам онлајн бидејќи цените беа поевтини. Производите стигнаа за еден ден до мојата врата, одлично спакувани и со подарок!

Марија Стојановиќ

Охрид, Македонија