×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.

Acnemy

Acnemy е линија производи за нега на кожата, развиени специјално за третман на кожа склона кон акни. Содржи само дерматолошки одобрени активни состојки во соодветни количини, секој производ е развиен со внимание користејќи напредна, патентирана технологија за максимална ефикасност.

Подреди по :

Прикажи:

Ретко пишувам и оценувам кога купувам онлајн, но со Атика е поинаку, задоволството мора да го искажам, професионална услуга и многу квалитетни производи. Сакам да ја препорачам секому, само позитивно искуство имам со Атика.

Ивана Костовска

Скопје, Македонија

Брендовите како Revuele се одлична вредност за парите, особено оние кои ја негуваат кожата. Нарачката преку Атика беше брза и пристигна за еден ден...

Катерина Трпевска

Велес, Македонија

Обично купувам директно од продавница, но решив да пробам онлајн бидејќи цените беа поевтини. Производите стигнаа за еден ден до мојата врата, одлично спакувани и со подарок!

Марија Стојановиќ

Охрид, Македонија