×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.

Regital

Производите на Regital се наменети за сите жени. Ако ги користите секојдневно, тие се грижат за вашиот изглед и однатре и однадвор и ви помагаат да ја откриете тајната на вашата убавина. Благодарение на нивната богата формула, Regital производите ви обезбедуваат соодветно избрани активни состојки, кои даваат осветленост и здрав изглед на вашата кожа, ја зајакнуваат косата, трепките и веѓите, го подобруваат изгледот на ноктите, и ги истакнуваат вашите прекрасни усни.

Подреди по :

Прикажи:

Ретко пишувам и оценувам кога купувам онлајн, но со Атика е поинаку, задоволството мора да го искажам, професионална услуга и многу квалитетни производи. Сакам да ја препорачам секому, само позитивно искуство имам со Атика.

Ивана Костовска

Скопје, Македонија

Брендовите како Revuele се одлична вредност за парите, особено оние кои ја негуваат кожата. Нарачката преку Атика беше брза и пристигна за еден ден...

Катерина Трпевска

Велес, Македонија

Обично купувам директно од продавница, но решив да пробам онлајн бидејќи цените беа поевтини. Производите стигнаа за еден ден до мојата врата, одлично спакувани и со подарок!

Марија Стојановиќ

Охрид, Македонија