×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.

Boddy’s Pharmacy

Boddy's Pharmacy бренд за нега на кожа основан врз основа на долго-годишно искуство и природни состојки кои се основа на секоја нејзина ефикасна формулација. Брендот нуди ексклузивни формули засновани на активни состојки од најновата генерација, специјално дизајнирани за лекување на специфични проблеми со кожата.

Подреди по :

Прикажи:

Ретко пишувам и оценувам кога купувам онлајн, но со Атика е поинаку, задоволството мора да го искажам, професионална услуга и многу квалитетни производи. Сакам да ја препорачам секому, само позитивно искуство имам со Атика.

Ивана Костовска

Скопје, Македонија

Брендовите како Revuele се одлична вредност за парите, особено оние кои ја негуваат кожата. Нарачката преку Атика беше брза и пристигна за еден ден...

Катерина Трпевска

Велес, Македонија

Обично купувам директно од продавница, но решив да пробам онлајн бидејќи цените беа поевтини. Производите стигнаа за еден ден до мојата врата, одлично спакувани и со подарок!

Марија Стојановиќ

Охрид, Македонија