The Pink Stuff The Pink Stuff Sonic Scrubber KIT - Електрична алатка за чистење

Шифра: 975

Цена:

1.499 ден.

Врвна алатка за чистење на домот, со моќен мотор, кој без напор ги чисти и најтврдокорните нечистотии, на најтешко достапните места.

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • Опис

Одличен за чистење во: бањи, кујни и пералници. Идеален за мијалници и чешми,прозорски рамки, плочки, шпорети и др. Удобната рачка- држач што не се лизга + осцилирачките четки ќе овозможат брзо  и лесно чистење. Комплетот вклучува: Електрична алатка за чистење со 4 заменливи четки за чистење, АА батерии

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира

НОВО

Бренд

Празничен подарок за НЕА - Бр.2

Балзам за руси, шатирани и бланширани коси. Големата количина на виолетови пигменти инстантно обезбедува платинести одблесоци, а BioElixir-комплексот ќе обезбеди силна и ефикасна нега на косата. Шампон за неутрализирање на непосакуваните жолти и портокалови одблесоци. Одговара за природно руса коса, но и хемиски осветлена, како и шатирана коса. Темелно ја чисти косата, но и го одржува и истакнува сребрениот сјај на русата коса, благодарение на напредната формула со Violet 43- синтетички пигмент кој има синкаво виолетова нијанса на дневна светлина. Ги чисти и условува рацете без да предизвика сувост или иритација. Наполнет со есенцијално масло од лаванда со антибактериско дејство, овој сапун е доволно ефикасен и нежен за најчувствителната кожа. Одговара на сите типови кожа.

450 ден.