Chupa Chups CHUPA-CHUPS-STRAWBERRY SWIRL DUO- SHOWER CREAM + EDT-СЕТ- КРЕМ за туширање + ТОАЛЕТНА ВОДА 150ml+50ml

Шифра: 59774

Цена:

690 ден.

СЕТ- КРЕМ за туширање + ТОАЛЕТНА ВОДА-изобилство од екстракти од јагоди за хидратација и нега на кожата со долготраен пријатен мирис. Препорачан за возраст 12 +

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира

НОВО

Бренд

Празничен подарок за НЕА - Бр.2

Балзам за руси, шатирани и бланширани коси. Големата количина на виолетови пигменти инстантно обезбедува платинести одблесоци, а BioElixir-комплексот ќе обезбеди силна и ефикасна нега на косата. Шампон за неутрализирање на непосакуваните жолти и портокалови одблесоци. Одговара за природно руса коса, но и хемиски осветлена, како и шатирана коса. Темелно ја чисти косата, но и го одржува и истакнува сребрениот сјај на русата коса, благодарение на напредната формула со Violet 43- синтетички пигмент кој има синкаво виолетова нијанса на дневна светлина. Ги чисти и условува рацете без да предизвика сувост или иритација. Наполнет со есенцијално масло од лаванда со антибактериско дејство, овој сапун е доволно ефикасен и нежен за најчувствителната кожа. Одговара на сите типови кожа.

450 ден.