Revuele Macadamia Oil Hair Booster

Шифра: 104679

Цена:

339 ден.

Серум за коса 30мл

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • Опис
  • Како се користи
  • Состојки
  • За брендот

Серум со 100% масло од макадамија за сјајна, енергична и цврста коса без расцветани врвови. Долготрајност на козметичката боја.

Втријте мала количина (3-4 капки) од производот во вашите дланки, нанесете на врвовите на чиста, влажна или сува коса. Не плакнете. 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Isododecane (and) Dimethiconol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Isopropyl Myristate, Fragrance / Parfum, Butylated Hydroxytoluene / BHT.

Revuele

REVUELE Ltd е добро почитуван, глобално произведувач на козметика и производи за лична хигиена. Веруваат дека производите за убавина треба да бидат достапни за секого, и затоа се фокусирани на развивање на формулации кои се докажани како делотворни, но достапни за масовниот потрошувач.

Семејна компанија со речиси три децении искуство и експертиза во производството и трговијата со козметика, никогаш не престануваат да развиваат. Постојано го прошируваат нивното огромно портфолио, секогаш настојувајќи да ги подобрат и усовршат нивните формулации и да бидат на врвот на трендовите и иновациите за убавина и нега на кожа.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира