The Pink Stuff The Miracle SQEEZY Miracle SCRUBBER - Сунѓерче

Шифра: 439

Цена:

249 ден.

Моќно сунѓерче за чистење и внатре и надвор. Помага да се отстранат тешките и тврдоглави дамки. БЕЗ ГРЕБЕЊЕ-мек во топла вода-цврст во ладна вода. Безбеден за употреба на различни површини во домот, како што се: стакло, порцелан, чинии, мијалници, кади, туш кабини, прозорски рамки, градинарски огради...... Лесно и без мака ги отстранува и најтврдоглавите нечистотии и цврстите запечени маснотии. Заоблени рабови за цврсто ергономско држење

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • Опис
  • Како се користи

Безбеден за употреба на различни површини во домот, како што се: стакло, порцелан, чинии, мијалници, кади, туш кабини, прозорски рамки, градинарски огради...... Лесно и без мака ги отстранува и најтврдоглавите нечистотии и цврстите запечени  маснотии.

Заоблени рабови за цврсто ергономско држење

Погоден за употреба: Во домаќинството; подови, ѕидови и кабинети. Во кујната; садови, шалтери, површини и фрижидер.Во бањата; мијалници, туш кабини, кабинети и тоалети. Користење на отворено; мебел, огради, огради и палуба.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира