Revolution PROMO Makeup - Сет 1

Шифра: 00000001

Цена:

1.150 ден.

Сенките за очи можете да ги користите за да создадете помека дневна шминка, која лесно можете да ја надградите во поизразена вечерна шминка. Сите сенки имаат свиленкаста мека текстура и лесно се нанесуваат и мешаат. Лесна и течна пудра со формула која пружа природен финиш - совршена за беспрекорно мазен тен. Долготрајна, со целосна покривност и со екстра доза хидратација. Не ја суши кожата и не остава чувство на затегање. Создадете совршен сјај со овој хајлајтер и руменило. Со исклучителната пигментација обезбедува интензивен сјај, а мазната и нежна текструра ви овозможува лесно нанесување.

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • Опис

Сенките за очи можете да ги користите за да создадете помека дневна шминка, која лесно можете да ја надградите во поизразена вечерна шминка. Сите сенки имаат свиленкаста мека текстура и лесно се нанесуваат и мешаат. Лесна и течна пудра со формула која пружа природен финиш - совршена за беспрекорно мазен тен. Долготрајна, со целосна покривност и со екстра доза хидратација. Не ја суши кожата и не остава чувство на затегање. Создадете совршен сјај со овој хајлајтер и руменило. Со исклучителната пигментација обезбедува интензивен сјај, а мазната и нежна текструра ви овозможува лесно нанесување.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира