Revox Revuele Сет за посебна нега на лице - JUST Collagen Amino Acids + HA + JUST Rose Water Avocado Oil Eye + Face Toner Witch Hazel Extract

Шифра: 0000001

Цена:

1.100 ден.

660 ден.

Сет за посебна нега на лице. Комбинацијата од три производа ја намалува видливоста на тенките мимични линии и го одложува нивното појавување, а кожата добива помлад изглед. 1. JUST Collagen Amino Acids + HA 30ml - Нанесете малку капки на чиста кожа, наутро или навечер. Масирајте додека не се апсорбира. 2. JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Cream 50ml - Интензивен крем за прихранување на нежната кожа околу очите. Нанесете мала маст околу очите и масирајте додека не се апсорбира. 3. Face Toner Revitalizing Witch Hazel Extract + Rose Water 400ml - Ревитализирачки тонер за лице со екстракт од вештерска леска за чистење и тонизирање на лицето, отстранување на вишокот себум и намалување на порите.

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • Како се користи
  • За брендот

Начин на користење: Нанесете малку капки на чиста кожа, наутро или навечер. Масирајте додека не се апсорбира.

Revox

Синоним за едноставност - најефикасната состојка во најголема можна концентрација за постигнување најдоби можни резултати во домашни услови. Без парабени, парафин и парфеми.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира