Revox Revox B77 Plex Blonde BOOST SHAMPOO - Step 4B 260ml

Шифра: 105676

Цена:

698 ден.

Професионален ексклузивен шампон за русокоси-Ги неутрализира несаканите жолти и бакарни одблесоци, истакнувајќи ги русите нијанси, без да ја промени бојата во виолетова. Формулиран за одржување на оптимален баланс на влага, нежно ги чисти, зајакнува и навлажнува жедните русо обоени или бланширани прамени. Косата станува сјајна, мазна и лесна за стилизирање. Без сулфати. Пигментиран шампон сигурен и корисен за сите типови коса.

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • За брендот
Revox

Синоним за едноставност - најефикасната состојка во најголема можна концентрација за постигнување најдоби можни резултати во домашни услови. Без парабени, парафин и парфеми.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира