Chupa Chups CHUPA-CHUPS-WATERMELON-LIP BALM- БАЛЗАМ за УСНИ 4g

Шифра: 70311

Цена:

139 ден.

БАЛЗАМ за УСНИ -лесна и нежна текстура која изобилува со екстракти од лубеница за интензивна нега и хидратација на усните. Препорачан за возраст 6+

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

Можеби ќе ве интересира