Chupa Chups CHUPA-CHUPS-STRAWBERRY SWIRL-BATH & SHOWER GEL- ГЕЛ за туширање 300ml

Шифра: 70632

Цена:

169 ден.

ГЕЛ за туширање -лесна текстура-изобилство од екстракти од јагоди за хидрирана свиленкасто мазна кожа и долготраен пријатен мирис. Препорачан за возраст 3 +

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира