Revolution Makeup Revolution Matte Liquid Lipstick - RBF

Шифра: 75374

Цена:

335 ден.

Мат кармин – RBF

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • Опис

Мат кармин идеален за љубителите на кармини со долготраен ефект и кадифен финиш. Кармин кој не ја суши устата.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира