Revolution Makeup Revolution Ultra Cream Contour Kit – Lightening Contour F02 11g

Шифра: 00122

Цена:

336 ден.

Палета на контури со три нијанси - Lightening Contour F02

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • Опис

Нашиот неверојатен комплет обезбедува сè што ви треба за совршено контурирање. 

Содржи три контурни креми кои можете и да ги користите засебно или да ги комбинирате за блескав финиш.