Revolution Makeup Revolution Ultra Strobe and Light Highlighter Palette 15g

Шифра: 94018

Цена:

379 ден.

Палета хајлајтер Ultra Strobe and Light

Експрес пошта: Достава за 2-4 работни дена.

  • Опис

Палетата Ultra Strobe и Light содржи сè што ви е потребно за да ја осветлите, контурирате и да ја истакнете вашата кожа со овие 8 хајлајтери во прав.

Вегански, без глутен и не се тестирани на животни.

Поврзани производи

Можеби ќе ве интересира